fbpx Skip to main content

W dniu 21 czerwca odbyło się spotkanie autorskie z Danutą Sowińską i Maciejem Cieślakiem, autorami książki „Bezpardonowy innowator”!

„Książka dla każdego, kto pragnie swobodnie poruszać się w biznesie i nie tylko. Spójny, intuicyjny zbiór przemyśleń i wskazówek, które pozwolą uzyskać wewnętrzną harmonię, a co za tym idzie, lepsze wyniki w pracy – nie tylko zawodowej, ale również nad sobą samym. Przeczytanie tej książki gwarantuje twórcze zmiany wewnętrzne, pobudzenie kreatywności i ukształtowanie postawy nastawionej na wyzwania. Książka udowadnia, że choć nie każdy z nas może być twórcą innowacyjnych projektów czy wynalazków, jednak każdy z nas może patrzeć dalej niż inni. Trzeba tylko chcieć!”
Ilona Joanna Adamska, wydawca, red. naczelna „Law Business Quality”

Danuta Sowińska – z wykształcenia coach, absolwentka Akademii Profesjonalnego Coachingu ICF. Coach biznesowy. Innowatorka edukacji, twórczyni i trenerka autorskich warsztatów z zakresu zarządzania innowacją, coachingu, antydyskryminacji, aktywizacji kobiet. Ambasadorka największego programu w Polsce aktywizującego kobiety Sukces to ja. Prezeska Instytutu Rozwoju Innowacji.

Strona wydarzenia